Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Мотовилівськослобідська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04361373) був реорганізований і увійшов до складу Фастівської громади

Розпорядження№7 від 08.02.19р.

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

Мотовилівськослобідська сільська рада Фастівського району

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 08.02. 2019 р.                                                                                                                                         № 07

с.Мотовилівська Слобідка

Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019рік

Мотовилівськослобідської сільської ради

З метою підвищення ефективності виконання сільського бюджету та забезпечення виконання статей 20,21,28, п.18 розділу VI Прикінцевих положень Бюджетного кодексу України, розпорядження  КМУ від 14.09.2002р.№538-р  «Про схвалення Концепції застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі», розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.05.2007р. №308-р «Про схвалення Концепції реформування місцевих бюджетів» із змінами, наказу Міністерства фінансів України від 26.08.2014р. № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» із змінами, наказу Міністерства фінансів України від 02,08,2010р. №805 «Про затвердження Основних підходів щодо запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» із змінами, наказу Міністерства фінансів України від 27.07.2011р. №945 «Про затвердження Примірного переліку результативних показників бюджетних програм для місцевих бюджетів за видатки, що можуть здійснюватись з усіх місцевих бюджетів» зі змінами, наказу Міністерства фінансів України 01.10.2010р.№1147 «Про затвердження Типового переліку бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у галузі «Державне управління» зі змінами, наказу Міністерства фінансів України від 02.12.2014р. №1195 «Про затвердження Структури кодування програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів і Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів/Тимчасової класифікації  видатків та кредитування  для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу» зі змінами, наказу Міністерства фінансів України від 14.02.2011р.№96 «Про затвердження Типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів» із змінами, наказу Міністерства фінансів України від 17.05.2011р.№608 «Про затвердження Методичних рекомендаційних щодо здійснення оцінки ефективності бюджетних програм» зі змінами, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та відповідно до рішення сільської ради №01-37-VII від 12.12.2018р. «Про сільський бюджет Мотовилівськослобідської ради на 2019р.»

Затвердити паспорти бюджетних програм на 2019рік Мотовилівськослобідської сільської ради  за кодами програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів (КПКВКМБ)

-0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад»;

-0113242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення»;

-0116030 «Організація благоустрою населених пунктів»;

-0114082 «Інші заходи в галузі культури і мистецтва»

Сільський голова                                               Є.В.Осадчий

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування